College van directeurs

Het College van Directeurs bestaat uit:

  • de directeurs van de scholen die tot de scholengroep behoren,
  • de mandaathouder van het CLB (Centrum voor Leerlingsbegeleiding).

Het College wordt voorgezeten door de Algemeen Directeur en vergadert maandelijks.
De bevoegdheden van het College van Directeurs kunt u nalezen in het Bijzonder Decreet van het Gemeenschapsonderwijs.

Huishoudelijk reglement

Directies

Adam Shirley
Adam Shirley
Maerlant Atheneum 1e graad
Van Maerlantstraat 1
8370 Blankenberge
Artois Marie-Eve
BSBO La Ruche
Koninklijke Baan 5
8420 De Haan
Balbaert Jurgen
Balbaert Jurgen
Maerlant Atheneum 2e & 3e graad
Van Maerlantstraat 1
8370 Blankenberge
Billiet Bernard
Billiet Bernard
SBSO De Varens
Compernolle Inge
Compernolle Inge
MPI De Bevertjes
Beernemstraat 4
8730 Oedelem
Cottenjé Cindy
Cottenjé Cindy
GO! Basisschool De Pannebeke-De Regenboog
Coucke Ilse
Coucke Ilse
GO! Atheneum Eureka
Craeye Nancy
Craeye Nancy
MPI De Kaproenen
Kaproenenhof 32
8200 Sint-Michiels
Dancet Bart
Dancet Bart
BSBO Basisschool Aan Zee
David Nathalie
BS Jan Fevijn
Daverlostraat 132
8310 Assebroek
De Winne Pieter
De Winne Pieter
SBSO De Passer
Decommer Sylvie
Decommer Sylvie
BS Jan Fevijn
Directeur-coördinator SGM BaO (halftijds)
Delheye Karel
Delheye Karel
BS Freinetschool De Boomhut
Koning Leopold III-laan 102
8200 Sint-Andries
Devinck Corry
Devinck Corry
BS De Glimlach
Sint-Elooistraat 2
8210 Zedelgem
Devriendt Caroline
Devriendt Caroline
Stamina
Dewulf Line
Dewulf Line
GO! Basisschool Eureka
Rijselstraat 110
8820 Torhout
Dockx Nele
Dockx Nele
BS De Valke
Torhoutstraat 65
8810 Lichtervelde
Froyman Kristin
Froyman Kristin
KA 1 Brugge Centrum
Goudeseune Mike
Goudeseune Mike
BS Freinetschool De Tandem
L. De Bruynestraat 56
8310 Sint-Kruis
Gurdebeke Wenny
BS Manitoba
Manitobalaan 48
8200 Sint-Andries
Lafaille Hilde
Lafaille Hilde
BS Einstein
Einsteinlaan 1
8420 De Haan
Laporte Birgit
Laporte Birgit
BS Zilvermeeuw
Groenestraat 69
8370 Blankenberge
Maenhout Tim
Maenhout Tim
BS Koning Boudewijn
Maréchalstraat 48
8020 Oostkamp
Mus Inge
ATHENEUM JAN FEVIJN
Daverlostraat 132
8310 Assebroek
Peeters Nelleke
Peeters Nelleke
BS Permeke
Varsenareweg 7C
8490 Jabbeke
Ryckx Yvan
Ryckx Yvan
MAKZ - Middenschool
Schelstraete Veerle
Schelstraete Veerle
IVO Brugge
Schotte Déborah
Schotte Déborah
BS De Verwondering
Toch Rouby
Toch Rouby
KTA Brugge
Rijselstraat 3b
8200 Sint-Michiels
Coördinerend directeur
Van Belle Ginette
Van Belle Ginette
BS De Linde
Brieversweg 185
8310 Assebroek
Van Laere An
Van Laere An
MIDDENSCHOOL JAN FEVIJN
Daverlostraat 132
8310 Assebroek
Van Reck Lindly
Van Reck Lindly
BS d'Oefenschool
Van Maerlantstraat 1
8370 Blankenberge
Vanbavinckhove Wesley
Vanbavinckhove Wesley
BS De Springplank
Hugo Losschaertstraat 5
8000 Brugge
Vanbelle Rik
Vanbelle Rik
BS De drie Beertjes
Parkstraat 4
8730 Beernem
Vansassenbroeck Alain
Vansassenbroeck Alain
BS Brugge Centrum
Spiegelrei 15
8000 Brugge
Verhelst Lore
Verhelst Lore
SBSO Zeelyceum
Vermeersch Anne
Vermeersch Anne
BS MiniMAKZ
Weyts Ynte
Weyts Ynte
MAKZ - Atheneum

Blijf op de hoogte

 

 

scholenzoeker