Raad van bestuur

adres

Scholengroep impact
Raad van Bestuur
Rijselstraat 3B
8200 Sint-Michiels (Brugge)

De Raad van Bestuur is de hoogste instantie in de scholengroep en vergadert maandelijks. Sinds 31 maart 2002 bestaat de Raad uit 6 rechtstreeks verkozen en 3 gecoöpteerde leden en de algemeen directeur die een raadgevende stem heeft.
De bevoegdheden van de Raad van Bestuur kunt u nalezen in het Bijzonder Decreet van het GemeenschapsonderwijsGelieve alle correspondentie voor de Raad van Bestuur aan bovenstaand adres te richten.

samenstelling

Voorzitter

Toch Rouby
Voorzitter
rouby.toch@scarlet.be

Algemeen directeur

Van Kerckvoorde Wim
Van Kerckvoorde Wim
P/A: Rijselstraat 3B
8200 Sint-Michiels

Leden

Beuten Marc
marc.beuten@telenet.be
Dehenauw David
david.dehenauw@meteo.be
Goetinck Philippe
philippe.goetinck@telenet.be
Lierman Matthias
matthias@peeters-lierman.eu
Petit Alain
alain.petit@telenet.be
Rotsaert Jochen
jochen@groepjoro.be
Swartelé Inge
inge@isw.be
Wittevrongel Steven
steven.wittevrongel@gmail.com

Blijf op de hoogte

 

 

scholenzoeker